Vzpomínky ze Španělska

Zase to Španělsko… Již několik let trávíme letní dovolenou ve španělském městě Jávea, které se nachází mezi Valencií a Alicante. Z minulých článků víte, že jsem také byla ve Španělsku jako au pair – ve městě Vic a L’Escala. Kromě těchto míst jsme si s mámou udělaly po mých státnicích výlet do Barcelony a náramně si to užily!

Z každé této dovolené mám v mobilu hromadu fotek, ale málo které si prohlížím. Proto jsem si nechala na webu https://www.tiskarik.cz/ vyrobit fotoknihu se vzpomínkami na Španělsko. Vybírala jsem mé nejoblíbenější fotky a konečně je mám všechny pohromadě a mohu se na ně kdykoliv doma podívat.

Upřímně je to hezký pocit si zase prohlížet fotky jinak než v mobilu. Tak to také zkuste, protože na tiskařík mají produkty za skvělé ceny a navíc si můžete vybrat i z různých šablon – dovolená, svatba a tak. Co se mi také líbilo při tvorbě knihy byla možnost poskládat si různě fotky na stránky.

Kvalita je také super a fotky mají krásnou barvu. Pro představu tady máte pár fotek knihy a já si jdu knížku znovu prohlédnout. 😀

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s