Fabulous Evening

DCIM100GOPROGOPR1875.

Ahoj, po sto letech je tady nový příspěvek. Vím, je to doba, bohužel poslední dobou časově nezvládám. Vzhledem k tomu, že letos maturuji, už řeším, co budu dělat v létě a především posledních pár týdnů jsem měla starosti s tím, jaký bude můj maturitní ples XD. Bylo to dilema, jaké šaty, účes, líčení…no holky znáte to. A tak jsem se rozhodla část večera s vámi sdílet.

IMG_20160304_084514

Na začátek bych rovnou uvedla, odkud jsem měla tyto úžasné, krásné, dokonalé šaty, do kterých jsem se totálně zamilovala. Byly ze svatebního domu NUANCE. Ten se nachází v Praze v ulici Národní a také v Českých Budějovicích. Personál v salonu byl moc příjemný, šaty mi upravili na míru, aby perfektně sedly. A bylo tomu tak, na nic si nemůžu stěžovat. Šaty jsou od značky Pronovias. Bože, mají všechny šaty tak krásné!! Ano, i přes ten výběr barevných šatů jsem si vybrala černé XD. Upřímně jsem za princeznu na maturiťák být nechtěla, není důvod proč. Mnohem víc se mi líbil jednoduchý styl šatů, i když zas tak jednoduché vlastně nebyly. Pro mě byly úplně jiné a to se mi na nich líbilo nejvíc. Zkrátka jsem si to v nich celý večer užívala.

ples 1 (45)

Ples byl úžasný zážitek a hlavně jsme si to užili, jak se dalo. Ale úplně nejvíc z celého večera nás bavilo půlnoční překvapení XD. Sice si to neužijete tak, jako kdybyste to viděli naživo, ale dám vám sem odkaz. Třeba se taky trochu pobavíte. Snad jste si všichni ples taky naplno užili a teď už jen ta maturita (pro ty, co letos maturují).

https://www.youtube.com/watch?v=YeLbzTbCtbs

ples 1 (97)
Více fotek bych měla mít do 14 dnů, takže sledujte můj instagram;)

A užijte si víkend, konečně je tu pátek!