Travel Diary

 

Ahoj, tak dnes jak už můžete poznat z názvu, se jedná tak trochu o cestovní příspěvek. Poslední dobou jsem nebyla moc sdílná a to hlavně kvůli škole. Ale maturita úspěšně hotova, takže vzhůru k novým zážitkům a blogování. Z maturity jsem měla děsnou trému. Nejsem zrovna učící se typ ani upovídaná, takže možnost okecat něco se mě netýkala. Ti z vás, kteří to máte teprve před sebou, nezoufejte, není to taková katastrofa, jak se občas povídá. Good luck!;) No a mě v říjnu začíná život vysokoškolačky, ale teď je čas si užívat prázdniny a já začala nějak takhle…

DSCN4801

Celý to začalo už vlastně v květnu před narozeninami, kdy jsme začali s mým milovaným přemýšlet, co si dáme za dárky.  A dohodli jsme se na společném výletu a po maturitě vyrazili na zasloužený odpočinek na sever Čech.

První den začal celodenní procházkou po Teplických skalách. Večer jsme se ubytovali na Svatém Petru poblíž Špindlerova Mlýna v hotelu Olympie. Hotel byl skvělý, navíc s krásným bazénem a vynikající kuchyní. Druhý den jsme se rozhodli pro výšlap na Sněžku…yaay! Bylo celkem vedro a já měla chvílemi krizi, že už to nedám. Možná jsem trošku poseroutka, ale co přiznám se XD. Nakonec jsme kopec zdolali a já z nás měla radost. Další den nebylo počasí nic moc a tak jsme jeli alespoň na oběd do Vrchlabí, kde jsme našli tu nejlepší restauraci pod sluncem. Vynikající jídlo, pití, krásný interiér a tak dááále…BOTTA CAFFE, bože to byl zážitek!

DSCN4812

DSCN4817

DSCN4814

Můj zatím poslední trip začal v Rakousku u jezera Achensee. Barva jezera byla nádherná, navíc i v okolí bylo všechno krásný. Není to ani moc daleko a stojí to za vidění.

 

Výlet pokračoval k dalšímu jezeru (taková dovolená okolo všech jezer světa XD) a to Lago di garda v Itálii.

DSCN4876

DSCN4905

DSCN4909
Lago di Tenno

Cestou domů jsme se ještě zastavili na nejvyšší hoře Rakouska, Grossglockner. Vyjet tam nebyla teda žádná sranda a asi moje nejnáročnější jízda XD.

DSCN4978

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s