German Trip

image

Ve středu 17.6. jsme přijeli do Německa. Čtvrtek jsme strávili venku. Nemohli vybrat lepší den, celou dobu pršelo, takže se všem moc chtělo chodit venku;)

Pátek

Měla jsem nejlepší burger v mém životě…Hans im Glück, tak se jmenuje restaurace v Regensburgu. Restaurace má více poboček, bohužel jen v Německu:D Ale všem, co budou v některém z větším měst Německa, doporučuji. Stojí to za to!  

Sobotu a neděli jsme strávili odpočinkem a procházkou, na které nám opět pršelo.

image

Pondělí

Úžasný den v Mnichově! Nejdříve prohlídka památek a pak nákupy. Tolik obchodů Zara v jednom městě jsem ještě neviděla. A navíc se nám na poslední chvíli podařilo najít Zara Home…jako bychom se o tom celý den nebavili, že by to někde mohlo být. Splnil se náš malý sen:D o tom, kolik je v Mnichově obchodů asi ani psát nemusím. Ještě v každeém byly slevy. Dovedete si představit to šílenství, co si máte nebo nemáte koupit. Každopádně Mnichov jsem si nezamilovala jen díky nakupování, ale i tím prostředím a atmosférou. Hlavně celý den bylo krásné počasí, konečně. Nevadilo by mi tam žít:D

image

image

Úterý

Večer byl ve školní jídelně (představte ty su nejmodernější školní jídelnu:D) „český večer“. V Německu se snažili uvařit něco českého, ale musím říct, že se jim to celkem povedlo.

Další dny

Co tady dělám teď? Přibližně dva týdny tu budu chodit na gymnázium (OGO), takže mi držte palce:D Ale rozhodně to nebude taková dřina jako normálně ve škole, mám pouze některé předměty.

Další příspěvek už bude doufám z Česka a bude obsáhlejší, co se týká fotek:)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s